Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
http://www.tvojezvire.cz / Pes / Veterina - Doplňky stravy a vitamíny / Pro zvířátka - PM Chlamydil extra ANIMALS 60tbl.
foto
Pro zvířátka - PM Chlamydil extra ANIMALS 60tbl.
Zařazeno do kategorie:
Veterina - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Purus-Meda s.r.o.
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 399 Kč
ID zboží 004723
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Kočka, Pes, Pro kočky, Pro psy, Pro zvířata, Ptactvo, Zdraví

Parametry:
Tablety/Kapsle

PM Chlamydil extra animals slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kúra zvířecího organismu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganizmů chlamydiového typu (Ch. pecorum, psittaci, trachomatis a pneumonie).

Veterinární přípravek je vhodný pro kočky, psy, holuby a exotické ptactvo, kteří mohou být přenašečem infekce na člověka.

Chlamydie atakují jak zvířecí, tak i lidský organismus a způsobují celou řadu obtíží. Jsou to zejména chronické záněty očních spojivek, močových cest a vegetativního nervového sytému a cév. Akcelerují poruchy srdeční a mozkové činnosti, roztroušenou a mozkomíšní sklerózu, rakovinu, astma. Jsou jednou z příčin vleklých únavových syndromů a chřipkových onemocnění. Endotoxiny produkované chlamydiemi mohou po určité dlouhodobější expozici způsobit bolestivou paralýzu pohybového aparátu, srdce, mozku a centrálního nervového systému a oslepnutí zvířat. Dochází ke zborcení psychiky a atypickému depresivnímu jednání. Chlamydie iniciují šíření toxoplazmóz a ureaplazmóz.

Složení v 1 tabletě 900,0 mg:
Tužebník jilmový, vrbová a olšová kůra (extrakt v poměru 9:1:1)127,5 mg, Červené lapacho (Tabebuia impetiginosa) extrakt 82 mg, Bakopa drobnolistá (Bacopa monieri) extrakt 35 mg, Vilcacora (Uncaria tomentosa) 10 mg, Propolis Moravia PM ® extrakt 8,3 mg, Mikrokrystalická celulóza, Sorbitol, Stearan hořečnatý rostlinný, Selen 50 µg

Doporučené dávkování:
Psi - malá plemena: 2x denně 1 tbl. (min. 60 dní)
Psi - velká plemena: 3 až 5 tbl. denně (min. 60 dní)
Kočky: 2x denně 1/2 tbl. (min. 45 dní)
Ptactvo: 1/2 - 1 tbl. denně rozmělnit do krmení (min. 60 dní)

Popis účinků:
-Tužebník jilmový, vrbová a olšová kůra
Účinné složky speciálního extraktu vytváří v krevním řečišti nehostinné fyzikálně chemické prostředí pro reprodukci a šíření nežádoucích mikroorganizmů.
-Tabebuia impetiginosa, Uncaria tomentosa
Účinné složky extraktů jihoamerických bylin slouží jako antibakteriální a antivirový agens, současně stimulující obranyschopnost organizmu. Jsou rovněž silnými antioxidanty nervových endotoxinů produkovaných nežádoucími mikroorganizmy. Zmírňují nežádoucí alergické reakce.
-Bacopa monieri
Indická bylina s prokázanými antioxidačními a antidepresivními vlastnostmi, která podporuje detoxikaci organizmu od endotoxinů a tím přispívá mj. k vitalizaci mozku a napadeného centrálního nervového systému zvířete.
-Propolis Moravia PM
Standardizovaná forma rafinovaného propolisu se zvýšeným obsahem biologicky aktivních volných organických kyselin a flavonoidů. Vhodně doplňuje složení přípravku svým, antibiotikům podobným, efektem a harmonizací obranyschopnosti.
-Organicky vázaný selen
Silný detoxikační antioxidant s protizánětlivými účinky.

Obrázky:

foto 
Reklama