Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
http://www.tvojezvire.cz / Pes / Hobby - pro chovatele - knihy a DVD o zvířatech / Psí psycholog (Desenský) DVD a kniha Pes ve stáří - set
foto
Psí psycholog (Desenský) DVD a kniha Pes ve stáří - set
Zařazeno do kategorie:
Hobby - pro chovatele - knihy a DVD o zvířatech
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Popron
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 399 Kč
ID zboží 007436
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Knihy, Kynologie, Pes, Zvíře

Parametry:
DVD, Knihy, Pes, Kynologie

DVD  Rudolfa Desenského Psí psycholog v setu s knihou Pes ve stáří

Jak poznat psí duši - Rudolf Desenský

Po velkém úspěchu knihy Jak poznat psí duši natočil psí psycholog Dudolf Desenský  DVD pro všechny chovatele psů a nejen pro ně. DVD umožňuje názorně předvést ukázky výcviku psů a péče o ně. Rudolf Desenský ukazuje jak lépe porozuměr psím plemenům, radí jak se o nejrůznější psy starat., jak zvládat problémy s jejich výchovou, agresivitou a jinými nežádoucími sklony a předává své letité zkušenosti. Zároveň zajímavě vypráví o svém vztahu ke psům a životě se psí smečkou.

Toto DVD by nemělo chybět žádnému chovateli psů!

V balíčku s knihou: 

Pes ve stáří

Pes je považován za nejlepšího přítele člověka a za jeho nejvěrnějšího společníka. Když zestárne, musíme být připraveni uspokojit všechny jeho potřeby.

Praktický průvodce pro všechny majitele starých psů. Obsahuje podrobné odpovědi na otázky týkající se výživy, běžné péče a zdraví. Kniha vám poskytne důležité rady, jak co nejlépe pečovat o svého stárnoucího psa. Text doprovází více než 280 barevných fotografií, přehledové tabulky a odpovědi na nejčastější otázky. 

Obrázky:

foto  foto 
Reklama