Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
foto
Gelacan Plus Profi 500g
Zařazeno do kategorie:
Veterina - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Favea,ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 566 Kč
ID zboží 004114
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Klouby, Kočka, Pes, Pro kočky, Pro psy, Pro zvířata

Parametry:
Prášek

Gelacan Plus Profi, doplňkové krmivo k regeneraci kloubních povrchů, vaziv a kostí, dodávání kostních minerálů a kolagenu CHP, jejichž spojení pozitivně působí při dekalcifikaci po stresu a mechanickém zatěžování; s vitamínem E a selenem.

Slouží k regeneraci kloubních povrchů, vaziv a kostí a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí v pohybovém aparátu. Dodává současně minerální látky důležité pro kostní metabolizmus a hydrolyzát CHP a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky a vazivový aparát, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým. Gelacan Profi se od Gelacanu Baby liší množstvím a poměry minerálních látek odpovídajícími potřebám dospělých psů.

Použití: Při prevenci a terapii dekalcifikace skeletu sportovních či služebních psů, pro posílení pohybového aparátu a ovlivnění minerálního hospodářství organizmu, pro starší psy s pohybovými problémy souvisejícími s dekalcifikací skeletu.

Doporučené dávkování: 6g na 10kg hmotnosti psa Podávat denně po celou dobu zvýšené fyzické zátěže (minimálně však 2 měsíce). Možno vhodně kombinovat s přípravkem Gelacan Plus Darling.

Obrázky:

foto 
Reklama