Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
http://www.tvojezvire.cz / Ptactvo / Hobby - pro chovatele - knihy a DVD o zvířatech / Ptáci praktický rádce chovatele ptactva
foto
Ptáci praktický rádce chovatele ptactva
Zařazeno do kategorie:
Hobby - pro chovatele - knihy a DVD o zvířatech
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Columbus,ČR
Skladová dostupnost:
Na dotaz
Cena 260 Kč
ID zboží 000709
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Knihy, Ptactvo, Zvíře

Parametry:
Ptáci, Ornitologie, Knihy

Ptáci praktický rádce chovatele ptactva

V dnešní době se stále více lidí obrací k přírodě, alespoň prostřednictvím zvířecích společníků. Každý ovšem nemusí zvolit psa nebo kočku, je mezi námi spousta těch, kteří si za svého společníka vyberou kanárka, andulku nebo nějakého jiného, ještě daleko exotičtějšího opeřence. V přehledné encyklopedii Davida Aldertona najdeme kromě množství nádherných barevných fotografií také celou řadu moudrých a odborných rad a informací o všem, na co může začínající, ale i pokročilý chovatel ptactva narazit. Dozvíme se, jak si ptačího společníka vybírat, jak pečovat o jeho zdraví a kondici, čím a kolik ho krmit. Autor se samozřejmě nezapomněl zmínit ani o nárocích na ubytování a péči o mláďata. Podstatnou část knihy tvoří pak přehled jednotlivých ptačích druhů s podrobným popisem a rubrika Rady, v níž autor odpovídá na konkrétní dotazy čtenářů.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000709 Ptáci praktický rádce chovatele ptactva

 
Přeposlat tuto položku č. 000709 Ptáci praktický rádce chovatele ptactva na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama