Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
foto
Šampon Arpalit Neo s Tee Tree Oil 250 ml
Zařazeno do kategorie:
Veterina - Kosmetické přípravky pro zvířata
Výrobce, příp.dovozce:
Aveflor a.s.
Skladová dostupnost:
Na dotaz
Cena 89 Kč
ID zboží 004726
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Kosmetika, Pro kočky, Pro psy, Pro zvířata, Srst

Parametry:
Šampony, Spreje

Arpalit Neo šampon s extraktem z listů čajovníku

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastinem.

Návod k použití: Jemný šampón určený k pravidelnému mytí srsti psů, štěňat, koček, koťat i jiných kožešinových zvířat. Šampón má příznivý účinek na zdraví a krásu srsti zvířat. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastin, nevysušuje a nedráždí pokožku, jeho pH je neutrální. Srst po pravidelném ošetření získává jemnost, pevnost, pružnost, hluboký lesk a jasné zbarvení.


Přiměřené množství šampónu naneste na namočenou srst a jemným masírováním vytvořte bohatou pěnu. Pro mláďata nebo malá zvířata šampon použijte zředěný vodou v poměru 1:2. Po umytí srst důkladně vlažnou vodou opláchněte. Při silném znečištění srsti postup opakujte. Pro zvýšení lesku a zdraví srsti naneste po umytí přiměřené množství Arpalit Neo kondicionéru s extraktem z listů čajovníku a lehce jej vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechte po dobu 2–5 minut působit. Poté srst opět důkladně propláchněte vlažnou vodou. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.


Velikost balení: Objem 250 ml.


Doba použitelnosti: 24 měsíců — do data uvedeného na dně obalu.


Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru. Spotřebujte nejdéle do data uvedeného na dně obalu.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004726 Šampon Arpalit Neo s Tee Tree Oil 250 ml

 
Přeposlat tuto položku č. 004726 Šampon Arpalit Neo s Tee Tree Oil 250 ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama