Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
http://www.tvojezvire.cz / Knihy / Zábava a Hobby - Knihy populárně naučné / Zahradní jezírko - zakládání, flóra a fauna
foto
Zahradní jezírko - zakládání, flóra a fauna
Zařazeno do kategorie:
Zábava a Hobby - Knihy populárně naučné
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Rebo Prod.
Skladová dostupnost:
Na dotaz
Cena 164 Kč
ID zboží 005004
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akvaristika, Knihy, Výprodej - poslední kusy, Zvíře

Parametry:
Zahrada

Zahradní jezírko - zakládání, flóra a fauna

Zahradní jezírko obohatí každou zahradu a upoutá pozornost všech jejich návštěvníků, ať již svou přírodní krásou, nebo naopak dekorativností s možností zákrutů, fontánek a potůčků.

Jednoduché zahradní jezírko - například jezírko s předem daným tvarem nebo jezírko na folii - si dokážete vybudovat sami. Pracovní postup naleznete v této knize.

Kromě praktických rad, týkajících se designu a vybudování jezírka, se dočtete vše potřebné o jeho údržbě či rostlinstvu a seznámíte se s nejběžnějšími obyvateli zahradních jezírek - zlatými rybkami, kapry, líny a rozmanitými obojživelníky. Naleznete zde dostatek informací o tom, jaké živočichy je v jezírku vhodné chovat a jak o ně pečovat. Dozvíte se, jak se zbavit případných škůdců, např. volavek. A navíc se můžete potěšit a inspirovat velkým počtem krásných fotografií zahradních jezírek a jejich obyvatel.

 

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 005004 Zahradní jezírko - zakládání, flóra a fauna

 
Přeposlat tuto položku č. 005004 Zahradní jezírko - zakládání, flóra a fauna na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama